Bovenplateau voor de Royal Cat Palace krabpaal
Dit is een lichtgrijs bovenplateau speciaal ontworpen voor de Royal Cat Palace krabpaal van RHR Quality. Het dient als een reserve-onderdeel dat u kunt nabestellen wanneer u een bestaand plateau wilt vervangen. Met afmetingen van 70 bij 60 centimeter biedt dit plateau voldoende ruimte voor uw kat om comfortabel te rusten of te spelen.
Het plateau maakt deel uit van de UPPERRCPALACE collectie en is vervaardigd in een lichtgrijs kleur. Als onderdeel van de RCP productlijn, past het perfect bij andere componenten van de Royal Cat Palace krabpaal. U kunt dit onderdeel eenvoudig monteren om uw krabpaal weer volledig functioneel te maken.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | RCP |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-RCP-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bovenplateau voor de Royal Cat Palace krabpaal
Dit is een lichtgrijs bovenplateau speciaal ontworpen voor de Royal Cat Palace krabpaal van RHR Quality. Het dient als een reserve-onderdeel dat u kunt nabestellen wanneer u een bestaand plateau wilt vervangen. Met afmetingen van 70 bij 60 centimeter biedt dit plateau voldoende ruimte voor uw kat om comfortabel te rusten of te spelen.
Het plateau maakt deel uit van de UPPERRCPALACE collectie en is vervaardigd in een lichtgrijs kleur. Als onderdeel van de RCP productlijn, past het perfect bij andere componenten van de Royal Cat Palace krabpaal. U kunt dit onderdeel eenvoudig monteren om uw krabpaal weer volledig functioneel te maken.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | RCP |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-RCP-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...