Bovenplateau Krabpaal Panther 60x60 cm Crème
Dit bovenplateau is een essentieel onderdeel voor uw krabpaal Panther van RHR Quality. Het is specifiek ontworpen als vervangingsonderdeel voor wanneer uw huidige plateau versleten is of vervangen moet worden.
Het plateau heeft afmetingen van 60 bij 60 centimeter en is uitgevoerd in een crèmekleurige afwerking. Dit maakt het perfect passend bij de originele Panther krabpaal. Als onderdeel van de Panther collectie kunt u bij RHR Pets alle benodigde onderdelen vinden om uw krabpaal in optimale conditie te houden.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PANTHER |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-PTR-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bovenplateau Krabpaal Panther 60x60 cm Crème
Dit bovenplateau is een essentieel onderdeel voor uw krabpaal Panther van RHR Quality. Het is specifiek ontworpen als vervangingsonderdeel voor wanneer uw huidige plateau versleten is of vervangen moet worden.
Het plateau heeft afmetingen van 60 bij 60 centimeter en is uitgevoerd in een crèmekleurige afwerking. Dit maakt het perfect passend bij de originele Panther krabpaal. Als onderdeel van de Panther collectie kunt u bij RHR Pets alle benodigde onderdelen vinden om uw krabpaal in optimale conditie te houden.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PANTHER |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-PTR-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...