Bovenpaneel Links voor Krabton Palace
Dit is een lichtgrijs bovenpaneel aan de linkerkant voor de krabton, dat u als reserveonderdeel kunt bestellen. Het is specifiek ontworpen voor de krabton Palace en de krabpaal Royal Cat Palace van RHR Quality. Met dit onderdeel kunt u uw krabton of krabpaal eenvoudig onderhouden en repareren wanneer nodig.
Het paneel heeft afmetingen van 70 bij 60 centimeter en valt onder de collectie SPAREBARPALACE0101. Het is gemaakt in een lichtgrijze kleur, aangeduid met kleurcode 0001, en behoort tot de productlijn RCP. Dit onderdeel is essentieel voor het compleet houden van uw krabton of krabpaal, zodat uw kat optimaal kan krabben en spelen.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Bovenpaneel |
| Productlijn | RCP |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-B-RCP-L-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Bovenpaneel Links voor Krabton Palace
Dit is een lichtgrijs bovenpaneel aan de linkerkant voor de krabton, dat u als reserveonderdeel kunt bestellen. Het is specifiek ontworpen voor de krabton Palace en de krabpaal Royal Cat Palace van RHR Quality. Met dit onderdeel kunt u uw krabton of krabpaal eenvoudig onderhouden en repareren wanneer nodig.
Het paneel heeft afmetingen van 70 bij 60 centimeter en valt onder de collectie SPAREBARPALACE0101. Het is gemaakt in een lichtgrijze kleur, aangeduid met kleurcode 0001, en behoort tot de productlijn RCP. Dit onderdeel is essentieel voor het compleet houden van uw krabton of krabpaal, zodat uw kat optimaal kan krabben en spelen.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Bovenpaneel |
| Productlijn | RCP |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-B-RCP-L-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...