Middenplateau voor Panther krabpaal
Dit middenplateau is speciaal ontworpen voor de Panther krabpaal van RHR Quality. Het is een lichtgrijs plateau dat u kunt gebruiken als reserveonderdeel om een bestaand onderdeel van uw krabpaal te vervangen of om uw krabpaal uit te breiden.
Het plateau heeft afmetingen van 100 bij 60 centimeter en past perfect bij de Panther collectie. Het is gemaakt van stevig materiaal dat geschikt is voor katten om op te liggen, te spelen of te rusten. Als onderdeel van de Panther serie kunt u bij ons alle benodigde onderdelen vinden om uw krabpaal te onderhouden of aan te passen.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 100 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-MP-PTR-LG |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Middenplateau voor Panther krabpaal
Dit middenplateau is speciaal ontworpen voor de Panther krabpaal van RHR Quality. Het is een lichtgrijs plateau dat u kunt gebruiken als reserveonderdeel om een bestaand onderdeel van uw krabpaal te vervangen of om uw krabpaal uit te breiden.
Het plateau heeft afmetingen van 100 bij 60 centimeter en past perfect bij de Panther collectie. Het is gemaakt van stevig materiaal dat geschikt is voor katten om op te liggen, te spelen of te rusten. Als onderdeel van de Panther serie kunt u bij ons alle benodigde onderdelen vinden om uw krabpaal te onderhouden of aan te passen.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 100 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-MP-PTR-LG |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...