Kussen Krabpaal 56x43 cm Crème – LOUNGEPILLOW
Dit kussen is speciaal ontworpen als vervangend onderdeel voor de ligplaats van uw krabpaal. Het is een crèmekleurig kussen dat perfect past bij verschillende krabpaalmodellen en zorgt voor een comfortabele ligplek voor uw kat.
Het kussen heeft afmetingen van 56 cm bij 43 cm en is ongeveer 4-5 cm dik, wat zorgt voor een zachte ondersteuning. Het is onderdeel van de LOUNGEPILLOW-collectie en compatibel met krabpalen uit de CATRELAX, KILIMANDJARO, MCLOUNGE, MCLRETREAT, PANTHER, PARADISE, RCP, ROYALTY en ROYALTYRETREAT productlijnen. U kunt dit kussen gebruiken om uw huidige Lounge Pillow te vervangen, zodat uw krabpaal weer als nieuw aanvoelt.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Kussen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 43 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | Krabpaal onderdelen |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4.5 cm |
| Lengte | 56 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-P-LBL-C |
Beoordelingen laden...
Beschrijving
Kussen Krabpaal 56x43 cm Crème – LOUNGEPILLOW
Dit kussen is speciaal ontworpen als vervangend onderdeel voor de ligplaats van uw krabpaal. Het is een crèmekleurig kussen dat perfect past bij verschillende krabpaalmodellen en zorgt voor een comfortabele ligplek voor uw kat.
Het kussen heeft afmetingen van 56 cm bij 43 cm en is ongeveer 4-5 cm dik, wat zorgt voor een zachte ondersteuning. Het is onderdeel van de LOUNGEPILLOW-collectie en compatibel met krabpalen uit de CATRELAX, KILIMANDJARO, MCLOUNGE, MCLRETREAT, PANTHER, PARADISE, RCP, ROYALTY en ROYALTYRETREAT productlijnen. U kunt dit kussen gebruiken om uw huidige Lounge Pillow te vervangen, zodat uw krabpaal weer als nieuw aanvoelt.
Extra informatie
| Merk | RHR Quality |
| Type | Kussen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 43 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | Krabpaal onderdelen |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4.5 cm |
| Lengte | 56 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-P-LBL-C |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...